Про компанію

ЕКО біржа - компанія яка була створена командою біржових брокерів з досвідом роботи в даній сфері більше 20 років. Процес створення біржі спирався на міжнародний досвід таких країн як Польща, Франція, Великобританія, Німеччина і США.

Основний напрямок діяльності - аукціони з продажу та оренди майна PROZORRO.продажі. В недалекому майбутньому планується реалізація кількох інноваційних проектів, у сфері біржових торгів ресурсами, які не мають аналогів в Україні.

Головна мета, яку ставить наша команда - створення інтерфейсу аукціону, який зробить процес торгів простим і зрозумілим, оперативна служба підтримки, центр навчання з індивідуальним супроводом кожного клієнта, інноваційність ІТ рішень, високий рівень безпеки угод.

Ми працюємо, щоб внести свій внесок в розвиток України і зробити процес торгів для клієнтів простим і приємним!

Історія

Ідея створення електронного торговельного майданчика "ЕКО біржа" виникла на початку 2018 року, в результаті проведення переговорів з Європейськими енергетичними і американськими фондовимi біржами та вивчення їх досвіду торгівлі енергоносіями та електроенергією. Було сформовано мету створити інноваційний майданчик з торгівлі енергетичними ресурсами, що не має аналогів в Україні. З тим, щоб зробити енергетичний ринок України прозорим і ліберальним, що в майбутньому дозволить його інтегрувати з Європейською біржової системою.

Паралельно, вивчивши досвід і технічну реалізацію біржових майданчиків по роботі з системою Prozorro.продажi, було прийнято рішення зробити майданчик з максимально простим і зрозумілим інтерфейсом, який зможе освоїти людина навіть з мінімальним рівнем володіння ІТ. Що в свою чергу має відкрити доступ до аукціонів не тільки юридичним особам і великим компаніям, а також фізичним особам, для яких на майданчику надано величезну кількість цікавих лотів, таких як нерухомість, земельнi дiлянки і автомобілі.

Місія
-
Наша команда